Кон почеток
Се поврзува...
Се поврзува...

Raftovi za prodavnica-metalni

Се продава од: vital 01 дек 13:12 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
e04f7a1fb67747bf8906e30e353dd1d5 X
Цена:

300 ЕУР

Локација: Кичево
Опрема : Полици и Места за складирање
prodavam raftovi za prodavnica-metalni koi se mnogu malku upotrebeni i gi prodavam po povolna cena.edniot raft e edniot e i 2m dolg,drugiot e 1,5m dolg,tretiot e 3m dolg i cetvrtiot e 2,5 m dolg site raftovi se po 2m visoki. po 30euro m vo sirina i visina site raftovi vkupno se 300 evra mnogu evtini.
Нема посетени огласи