Кон почеток
Се поврзува...
Се поврзува...

DETSKI IGRACKI

Се продава од Jasmina на 02 ное 17:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
Цена:

30 МКД

Локација: Скопjе
Sekoe parce po 30 denari.

Gitarata raboti na baterii, sviri i svetka, pogodna e za deca od 1 godina nagore.Cena 150 denari.
Нема посетени огласи