Кон почеток
Се поврзува...
Се поврзува...

DETSKI IGRACKI

Се продава од: Jasmina 02 ное 17:17 Избриши, измени или обнови го твојот оглас
04a5f63cdecb47b5a7f89385d5f97cea 0dbe25599fa14fbb8db5c8f31076a69b 1619cd131fb04645ae7a6ca0af06881a 1942930dd4f444e0a560907014a21c13 1b3403c8163e427991cd158bbdf8e015 3d7e8c707d934a1192e93a663a0bcb05 50b35b0db10141fd9e9059876ad90c19 52d4f9826b4d4940a4ee65431dd1d6d1 88acbc9ab175411f90289a352711ad33 c8379d6823d84756b1ed46eae6827277 X
Цена:

30 МКД

Локација: Скопjе
Sekoe parce po 30 denari.

Gitarata raboti na baterii, sviri i svetka, pogodna e za deca od 1 godina nagore.Cena 150 denari.
Нема посетени огласи